9-15 квітня: спокійний і радісний час, коли можна успішно завершити колись розпочаті справи

Тароскоп з 9 по 15 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Час немов спресовується і вам вдається переробити чимало роботи і багато що встигнути. Тим більше, що нині намічається початок зовсім нового напрямку в житті, до якого, втім, ви поки ставитеся з пересторогою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ближче до вихідних на вас очікує перехід на зовсім інший рівень у роботі і спілкуванні, який стане для вас сюрпризом. А весь тиждень ви спокійно працюватимете і перебуватимете в очікуванні якихось відомостей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Спокійний і приємний період, сповнений гармонії, любові, піднесеного настрою і приємних сюрпризів. Тиждень принесе вам теплі зустрічі, подарунки, додаткові неочікувані заробітки.

Рак (22.06 – 22.07)

Заманливі пропозиції, що надійдуть цього тижня, сприятимуть новому досвіду у підприємницькій сфері, зміцнять ваш фінансовий і майновий стан, і, зрештою, додадуть вам прекрасного настрою і натхнення.

Лев (23.07 – 23.08)

Працювати доведеться чимало, проте, знайдеться час і для розваг у дружньому колі. Тож рішуче робіть пуази і перемикайтеся з режиму трудоголіка на веселощі, не забувайте про те, що життя – це не лише тяжка праця.

Діва (24.08 – 22.09)

Перед вами відкриваються цікаві перспективи – можете вирушити у мандри і навіть примірити на себе проживання у зовсім іншій культурі. Серце буде відкрите для нових почуттів і готове доя здійснення заповітних мрій.

Терези (23.09 – 23.10)

Досить вже сидіти вдома – вирушайте з вірними друзями на пошуки нових вражень. Тим більше, що коштів на подорож нині у вас досить. Потурбуйтесь тільки про те, щоб вчасно скрізь встигнути.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зустрічі у приємному товаристві можуть не лише додати вам гарних емоцій, але і сподвигнуть на рішучі дії у напрямку вашого розвитку. Велика ймовірність зустріти цікаву особистість, яка вам стане прикладом для наслідування.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Знайти вихід із доволі непростої ситуації, яка вас загнала у глухий кут, допоможуть ваші колеги, які влаштують веселі змагання. І ви в ігровій формі зможете осмислити і прожити складні моменти і зрозуміти причини застою.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Потурбуйтеся, щоб вас ніхто не турбував у цей час і налаштуйтеся на філософську хвилю. Адже вам захочеться десь заховатися від світу і провести час у спокої та медитації. Або хоча б у роздумах про те, куди йти і як далі жити.

Водолій (21.01 – 19.02)

Незважаючи на ваш доволі скромний нинішній бюджет, свята вам подарують певні перспективи – нові цілі, які раптом стануть досить реальними. А ще вдасться добряче відірватися і бурхливо відсвяткувати.

Риби (20.02 – 20. 03)

Нині ви готові ділитися із близькими людьми усім, що у вас є – любов’ю, увагою, грошима. І ця ваша щедрість приносить свої плоди – ви відчуваєте спокій, гармонію і наповненість, оскільки все це добро до вас повертається.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.