16-22 квітня: можливий замах на якогось досить вмілого і потужного політика

Тароскоп з 16 по 22 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Король п, 9 ж, паж ж. Почуваєтесь, як кум королю і сват міністру – впевнено, наповнено і перспективно, адже ви потурбувалися про те, щоб у вас всі тили були захищені, гроші – збережені, а життя приносило радісні події.

Тілець (21.04 – 20.05)

Жриця, 7 ж, Відлюдник. Протистояння проти мінливості долі вимагатимуть від вас чимало сил. Тож нині ви більше перебуватимете в собі, збираючись з думками і силами, аніж виходитимете в світ. Прислухайтесь до інтуїції.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Блазень, 3 ч, Трансформація. Зміни, що відбудуться цього тижня,  можуть бути досить грандіозними. Вони можуть означати повний злам старої системи вірувань і установок, що призведе до нових проектів і шляхів. І це буде весело!

Рак (22.06 – 22.07)

8 п, лицар ч, 3 ж. Трудові будні вас потішать – робота спокійно робиться, гроші адекватні приходять, все навколо перебуває в спокої і гармонії. І ви можете собі вже намітити нові цілі у житті, більш амбітні і перспективні.

Лев (23.07 – 23.08)

Королева ж, паж ч, Ієрофант. Активна і авторитетна подруга може вам запропонувати цікаву роботу, пов’язану із держслужбою чи якоюсь дуже відповідальною посадою. Якщо ви схильні до чіткості і консерватизму – вам це підходить.

Діва (24.08 – 22.09)

5 ж, 8 ч, туз м. Після напружених дискусій, суперечок і навіть сварок, вам захочеться втекти кудись подалі. Але не відбігайте далеко. Вашу правоту визнають і ви матимете справжній тріумф, оскільки ваші аргументи будуть незаперечні.

Терези (23.09 – 23.10)

3 п, паж м, Імператриця. Творча і приємна робота у душевному колективі принесе вам справжнє задоволення. Тут ви  можете бути собою, сміливо висловлюватися, критикувати, шукати істину – і розкривати свої та чужі таланти.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

7 ч, 6 ч, 4 м. Розслабляйтесь і ностальгуйте, адже цей тиждень занесе вас у спогади дитинства та юності, збудить колишні мрії та фантазії. Тож можете собі спокійно прогулятися добре знайомими вулицями і зустрітися із давнім и друзями.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Закохані, 9 ч, король ч. Вибір, який ви зробите цього тижня, допоможе вам успішно просуватися в соціумі і відчути прихильність мас та окремих людей. Додайте впевненості у свої дії – і насолоджуйтесь ввсенародною любов’ю.

Козеріг (22.12 – 20.01)

6 ж, Сонце, Маг. Уже можна і на лаврах почивати – ваш професіоналізм винесе вас на цілу низку успішних обставин, які додадуть вам популярності. Скористайтеся випадком і сміливо заявіть про себе, скромність вам тільки шкодитиме.

Водолій (21.01 – 19.02)

Зірка, 8 п, 10 ж. З’явиться надія покращення вашої ситуації з грошима, але доведеться дещо почекати – успіх трохи затягується. А поки гроші до вас десь ідуть, варто щосили напружитися і попрацювати – без вихідних і перекурів.

Риби (20.02 – 20. 03)

Король м, лицар п, 8 м. Зустрічі з впевненими у собі і більш досвідченими колегами підуть на користь і додадуть вам наснаги. До вас через них надійде вельми приваблива фінансова пропозиція, яка буде надзвичайно своєчасною.

Прогноз для України.

Суспільство. Королева м, 5 п, 5 м П. Хвилюватимуть теми обмеженості ресурсів, брак грошей, погіршення економічної ситуації і загострення ситуації політичної.

Політика. 10 м, паж п, 7 м П. Підвищується вірогідність фізичного усунення якогось досить вмілого і потужного політика, здатного вести за собою. Але це будуть суто фінансові розборки – комусь гроші не повернув.

Економіка. Туз м П, Імператриця П, Мир П. Тиждень видасться непростим і  цій сфері – бракуватиме сил і коштів для якихось планових потреб.

Міжнародні справи. 10 ч П, 2 ч П, Башта.  Можливі бурхливі з’ясування стосунків, що призведе до скандалів, розриву і руйнування старих зв’язків, які колись були досить тісними і дружніми.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.