Тароскоп з 30 квітня по 6 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вас дожене розуміння, чому із вами нині відбуваються певні ситуації, за які минулі вчинки ви маєте певну відповідь від людей. Тому швидше зніміть з очей шори і оберіть правильну стратегію поведінки.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень принесе гармонію і любов. Маєте всі шанси зміцнити родинні стосунки, відкрити серце для близьких людей, проявити усю свою любов. Побудьте з рідними і близькими, відпочиньте від життєвих складнощів у рідному колі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Незважаючи на спокій і врівноваженість навколо, цей тиждень може стати переломним і призведе до початку нового відліку часу. Проте, відбудеться це у досить приємний для вас спосіб.

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня у вас знайдеться гарний привід для святкування у вузькому колі друзів якогось гарного приводу. В будь-якому разі, ви знайдете час і можливості для того, щоб гарно провести час у приємному товаристві.

Лев (23.07 – 23.08)

Новини, які цього тижня ви отримаєте, стосуватимуться давніх друзів і вашого коріння. Можете вирушити у місця вашого дитинства і юності, віддатися ностальгії. Заодно і картоплю родичам допоможете садити…

Діва (24.08 – 22.09)

Коли всі навколо відпочивають, вам доведеться як слід попрацювати, причому тяжко і фізично. Але це допоможе поліпшити фінансове становище к ваше особисте, так і вашої родини. Знайдіть привід порадіти процесу, а не лише результату.

Терези (23.09 – 23.10)

Цілі, які ви перед собою намалювали, будуть досягнуті завдяки вашій організованості і відповідальності. Справи можуть покликати в дорогу, проте, там встигнете не лише попрацювати, але і розважитися,

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Розрулити досить напружену ситуацію допоможе толерантність і розуміння процесів, що стоять за конфліктом. Вам доведеться робити вибір – і далі жити в напруженні чи розслабитися і відпустити все.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гострий розум і чималий досвід нині стануть вам у нагоді. Особливо під час конкурентних суперечок із колегами. Покажіть, хто тут майстер, проявіть усі свої найкращі якості під час дружніх змагань.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Повільне просування ваших справ може дещо виводити з себе, але зараз не той час, щоб бігти. Тому проявіть усю свою мудрість, інтуїцію і толерантність для того, аби розгледіти перспективу, яка сама припливе вам у руки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Переможною ходою ви наближаєтесь до дуже  продуктивного періоду цього року, коли ваш здоровий глузд і міцні позиції принесуть щедрі плоди. І вам залишиться тільки зберегти і зміцнити свої досягнення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Якщо раптом ви побили із кимось горшки, то цей тиждень подарує вам примирення і взагалі повний кайф від стосунків, як амурних, так і ділових. Йдіть на контакт першими, активізуйте зв’язки, які колись втратили.