Тароскоп з 7 по 13 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

2 ж, 7 ч, Колісниця. У першій половині тижня час може тягтися дуже довго, оскільки доведеться сховати подалі свій шал і багато чекати, а вас все годуватимуть обіцянками. Проте, з середи час пришвидшиться і ви досягнете того, що запланували.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар ч, Справедливість, Повішений. Настає сприятливий час для того, щоб владнати усі справи, що вимагають юридичного вирішення, досягти згоди і гармонії. Подивіться на ситуацію з точки зору іншого, скористайтесь інтуїцією.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз п, королева п, король ч. Подарунки долі так і йдуть вам до рук – це можуть бути вигідні контракти, раптові додаткові гроші, перспективні знайомства, у тому числі і емоційно заряджені, які призведуть до приємних стосунків.

Рак (22.06 – 22.07)

Туз ч, імператор, Фортуна. Тиждень ознаменується новими почуттями – ваше серце відкрите для того, щоб там оселилася любов, до того ж взаємна. Словом, вам нині щаститиме у справах амурних, які дадуть поштовх до удачі і на роботі.

Лев (23.07 – 23.08)

8 м, 7 п, Маг. Вам може здаватися, що ви потрапили у пастку і у вас зв’язані руки. Але насправді все, що потрібно – це трохи почекати, адже не все може відбуватися миттєво. Виконуйте свою роботу впевнено і не спішіть.

Діва (24.08 – 22.09)

7 ж, король м, лицар м. Тиждень буде бойовим – боротиметесь за свої права і відстоюватимете власну думку і переконання, вражатимете людей своїм гострим розумом, вмінням чітко формулювати і все правильно розраховувати.

Терези (23.09 – 23.10)

Зірка, 4 м, королева ч. Пощастить тим, хто давно мріяв про відпустку, але не міг цього собі дозволити. Цього тижня вдасться спокійно відпочити, набратися сил, скористатися послугами спеціалістів з краси та здоров’я. І все це не надто далеко від дому.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Паж ж, 2 п, Трансформація. Зміни, які вже давно назріли, цього тижня, нарешті, можуть статися. І це буде досить легка, приємна і радісна трансформація, яку ви пройдете із прекрасним настроєм і заввиграшки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

8 ж, 8 п, Закохані. Амбітних цілей, які ви перед собою поставили, буде досягнуто дуже швидко. Допоможе у цьому корисна інформація, яку ви отримаєте упродовж тижня. І вам доведеться зробити важливий вибір.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Лицар ж, паж ч, король п. Навколо вас чимало гуртуватиметься людей,  які вас заряджатимуть ентузіазмом і прекрасним настроєм. Крім того, контакти цього тижня можуть видатися досить вигідними – принесуть неабиякі дивіденди.

Водолій (21.01 – 19.02)

Жриця, Сонце, Мир. Глибока внутрішня робота і голос інтуїції допоможуть вам вийти на досить солідний рівень і досягти чималих висот. Також можлива раптова подорож за кордон чи перспективні контакти з іноземцями.

Риби (20.02 – 20. 03)

Відлюдник, 6 ж, 10 ж. Для того, щоб досягти успіху, доведеться тяжко попрацювати, причому не варто розраховувати на підтримку і допомогу інших – все доведеться робити самотужки. Зате потім і плоди слави дістануться тільки вам.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.