Тароскоп з 21  по 27 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Світ до вас буде схильним і дуже щедрим, і на вас посипляться раптом усі блага, які тільки можливі. І зараз ваше завдання не протринькати свій щасливий шанс, а зберегти цю здатність і використати всі можливості повною мірою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на  величезну кількість усіляких спокус навколо, вашої уваги потребуватимуть родинні справи. Доведеться серйозно розраховувати час, можливості і гроші для того, щоб близькі люди були задоволені.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настають важливі перетрубації. Віднині ваша дорога може різко змінитися і ви підете іншим шляхом. Це може бути переїзд на інше місце проживання, тривалі мандри, зміна роботи, напрямку діяльності чи партнера.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині вам треба бути особливо зібраними і відповідальними, оскільки життя вам підкине цікаві завдання, з якими ви можете впоратися, все ретельно прорахувавши і ризикнувши піти тим шляхом, яким допоки не наважувалися ходити.

Лев (23.07 – 23.08)

Варто уважно ставитися до усіх пропозицій, що будуть приходити цього тижня. Одна з них може виявитися дуже перспективною і таким чином навіть випадкова зустріч із приємною людиною призведе до гармонійних змін у вашому житті.

Діва (24.08 – 22.09)

Попереду якісь радісні і піднесені події, у вас буде чимало приводів порадіти життю. Приміром, через те, що здійсниться ваша заповітна мрія чи ви врешті відчуєте себе вільними від якихось обтяжливих зобов’язань, що зв’язували вам руки.

Терези (23.09 – 23.10)

Зараз у вас чимало сил і вмінь, які ви можете застосовувати на благо собі і суспільству. І які би випробування вам не підкидало життя, ви переконаєтеся у тому, що правда таки на вашому боці і що справедливість існує

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зараз вам конче потрібні нові віхи, до яких би ви прагнули, позитивні емоції і відчуття захищеності. Тож заплануйте собі нові цілі, якесь свято і потурбуйтеся про те, щоб у майбутньому вам ніщо не заважало досягати успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Любов долає всі перешкоди. У цьому ви переконаєтеся вже цього тижня, коли зустрінетеся із людьми з вашого минулого і побачите, наскільки живими і справжніми можуть бути навіть давні почуття.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Поспішайте зважено і повільно, вміло розраховуючи час. Ідеї, що приходять вам у голову, можуть реалізуватися не так швидко, як вам здається. Для чогось знадобиться тривалий період, щоб проросло те насіння, що ви колись посадили.

Водолій (21.01 – 19.02)

Роботи нині буде чимало. На вас одразу навалюються якісь пропозиції від дуже важливих замовників і партнерів і вам доводиться докладати чимало зусиль для того, щоб встигнути все зробити якісно і вчасно.

Риби (20.02 – 20. 03)

Проявляйте гнучкість у спілкуванні із жінками, адже досвідчені пані можуть вміло маніпулювати вашими слабкостями. Не піддавайтеся на маніпуляцію, але включіться в цю гру, пофліртуйте.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.