Тароскоп з 28 травня по 3 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Будьте щедрими цього тижня, поділіться із людьми тим, чого у вас багато, що б це не було. Універсальний спосіб – ризикнуть подарувати близьким вільний час і гроші, і ви побачите, яким щедрим до вас стане всесвіт.

Тілець (21.04 – 20.05)

Навіть нудні справи можуть перетворитися з рутини на насолоду, коли їх робити в компанії веселих людей і присвячувати монотонні дії певним високим цілям. Приміром, ви не просто прибираєте, а очищуєте простір для нового.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви зробили якийсь важливий вибір, що додав у ваше життя більше впевненості, відчуття надійності і стабільності. Грошей стане більше і вони прибуватимуть не вряди-годи, а на постійній основі.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви – творець. Переконаєтесь на собі, наскільки швидким може бути здійснення задуманого – від мимовільної думки і ідеї, через плани і мрії до вже цілком реального втілення в життя і отримання певних результатів.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень буде насиченим тяжкою рутинною працею, яка, втім, приносить вам фінансові результати. Але чи не варто вже розпочати рухатися в новому напрямку із тим, аби отримати новий досвід?

Діва (24.08 – 22.09)

Нині варто ретельно перемежовувати роботу із відпочинком і інтенсивним особистим життям, оскільки є велика вірогідність потонути в рутині і надовго відбити інтерес до праці.

Терези (23.09 – 23.10)

Ваш великий професійний досвід і впевненість у власних силах можуть стати у нагоді – вам запропонують вельми цікавий проект, де не треба буде дуже вже напружуватися, але це урізноманітнить ваше життя.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Хоч ви і задоволені усім, що нині маєте і не надто схильні щось змінювати, проте, таки доведеться виходити за межі теплого насидженого місця. Подивіться на цей світ з іншої точки зору, очима, не зашореними звичними уявленнями.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Родина потребуватиме вашої уваги і відповідальності. І нині прояви вашої любові – це не лише обійми і теплі слова, а й чіткий розподіл обов’язків, виконання усіх функцій, підрахунок доходів і витрат.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На вас очікують важливі життєві уроки: ви зрозумієте, що у цьому світі усім всього вистачає, не варто битися за кусень хліба, існує не конкуренція, а співробітництво, яке допомагає кожному стати сильнішим

Водолій (21.01 – 19.02)

Завдання цього тижня – знайти вихід із того лабіринту, в який ви самі себе загнали. Вас вестиме удача і впевненість у тому, що ваші складності вам даються для того, щоб чомусь навчити.

Риби (20.02 – 20. 03)

Можуть надійти замовлення чи якісь фінансові пропозиції від державних органів. І краще вам впоратися із цією роботою якомога швидше із тим, щоб відкрити собі широку дорогу у світ.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.