Тароскоп з 4 по 10 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Зміни відбуваються досить швидкими темпами: то ви працюєте в полі чола, то раптом опиняєтеся на березі моря у позі морської зірки. Будьте гнучкі і приймайте із вдячністю все, що вам пропонує всесвіт.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень буде цінним тим, що перенесе вас у цікаве товариство, що збільшить ваші шанси піднятися соціальною чи кар’єрною драбиною на вищий рівень. Вікопомна зустріч може відбутися під час розваг та відпочинку.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Роботи буде чимало, і не завжди вона буде захопливою, а здебільшого рутинною. Але зараз ви більше працюєте на майбутнє, показуючи все на що здатні і заявляючи про себе як про справжнього професіонала.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви перебуватимете увесь час на виду, на людям і ваша популярність значно зросте. Вами захоплюватимуться, ви вражатимете інших впевненістю і душевністю, заряджатимете оптимізмом і радістю.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень буде досить мінливим і настрій ваш змінюватиметься кардинально. То ви опиняєтеся на гребені успіху, то відчуєте трохи меланхолії аж до депресії. Втім, родина вас врятує: розділить вашу удачу і додасть сил.

Діва (24.08 – 22.09)

Дозвольте собі свято живота і взагалі якісь земні радості типу смачної їжі, гарного вина і приємного веселого товариства на лоні природи. І розтягуйте це задоволення якомога довше, щоб справді насолодитися.

Терези (23.09 – 23.10)

Можлива взаємодія із державними органами чи чиновниками, які запропонують вам якусь співпрацю. Словом, нині вам будуть запропоновані кілька цікавих шансів, з яких доведеться зробити правильний вибір.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для того, щоб вийти з напруженої ситуації, варто виявити всю свою гнучкість. Не рубайте правду-матку просто в очі опоненту, краще скажіть комплімент і запропонуйте розділити трапезу, де ви вирішите усі питання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Будьте цього тижня більш організованими і послідовними, приходьте вчасно, дотримуйтеся термінів виконання для того, щоб на вас можна було покладатися. Словом, будьте надійними, бо люди на вас розраховують.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Благодійність зараз для вас дуже важлива, тож подумайте про те, чим би ви могли допомогти іншим, тим, хто більше потребує підтримки і уваги. Це можуть бути як добрі слова, так і цілком матеріальна допомога.

Водолій (21.01 – 19.02)

Самозаглиблення буде для вас корисним. Ви настільки замилувалися зовнішнім світом з його принадами і спокусами, що забули про себе. Тож пошукайте істину в собі, знайдіть відповіді на запитання, що для вас справді цінне і важливе.

Риби (20.02 – 20. 03)

Втекти від себе не вдасться. Так, можна змінити роботу, родину, місце проживання, але ви все одно залишаєтеся собою – зі своїми пристрастями, бажаннями, викликами і уроками. Тож дозвольте собі бути собою, а не кимось іншим…

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.