Тароскоп з 11 по 17 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Під час вимушеної паузи не витрачайте час на якісь витребеньки, а займіться розчищенням простору, позбудьтеся якихось шкідливих звичок, викиньте щось зайве з шафи, столу чи голови. І ви побачите, наскільки вільніше вам дихатиметься.

Тілець (21.04 – 20.05)

Уже час вирушати у новому напрямку, тому зверніть увагу на підказки всесвіту.  Ваші сподівання на майбутні звершення будуть пов’язані із людьми з минулого. І ви можете сміливо розраховувати на цих людей і на ті нові ідеї, що вони вам підказують.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Особисте життя заграє новими фарбами, ваші побачення будуть приємними і душевними, ви відчуєте, наскільки сильними можуть бути почуття, особливо коли вони підкріплені якимось матеріальним підгрунтям типу коштовних подарунків.

Рак (22.06 – 22.07)

Діяльність буде напруженою, робота займає чимало часу і зусиль, але це приємна напруга, яка постійно тримає вас у тонусі. Головне не спішити, давати собі час для роздумів, перепочинку і особистого життя, яке теж займає чималу частину вашої реальності.

Лев (23.07 – 23.08)

Вам зараз краще бути на природі, ближче до землі. Саме там на вас чекає відновлення сил, радість і піднесення. І не дивуйтесь, якщо вас раптом потягне на землю, відроджувати сільське господарство, фермерствувати. Спробуйте себе в цій новій сфері.

Діва (24.08 – 22.09)

Нові почуття можуть захопити вас цілком, і ви будете просто на сьомому небі від щастя, хоч голова буде в тумані від емоцій, що вас переповнюють. І ці почуття дадуть вам прискорення на всіх фронтах, ваше життя стане наповненим і активним.

Терези (23.09 – 23.10)

Після активної роботи, зустрічей, переговорів, напруженого розумового життя захочеться заховатися в нірку і перепочити. Тим більше,  що вам зараз потрібно багато про що подумати, зважити і прийняти важливе рішення щодо подальшого життя.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У вас буде що відсвяткувати в колі людей, які до вас приязні. Більше того, самі святкування можете переносити десь за кордон, куди вирушити дружньою компанією. Наступає дуже сприятлива життєва смуга, коли бажання здійснюються, а ідеї реалізовуватися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень варто провести з шиком, у якомусь дуже затишному і шикарному місці, ближче до природи, де можна не лише приємно полежати, але і насолодитися розкошами і приємним вишуканим товариством.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Родина вимагатиме підвищеної уваги і грошей, але не на якісь нагальні потреби, а для задоволення. Можливо, знадобляться кошти на відпустку, на цікаві мандри чи якесь родинне свято. Якщо вирушаєте всі разом у подорож, то потурбуйтесь про безпеку.

Водолій (21.01 – 19.02)

До вашої персони буде підвищена увага людей, вами захоплюватимуться, ви здатні вести за собою, показувати приклад і взагалі почуватиметесь переможцем. В голову приходять прекрасні ідеї, ви сповнені сил і наснаги зробити цей світ кращим.

Риби (20.02 – 20. 03)

Невеликий відпочинок вам не завадить. Зовсім скоро вам доведеться активно включатися в роботу і перед таким бурхливим періодом не зайвим буде розслабитися, побути в тиші і спокої, погуляти в лісі і взагалі насолодитися усіма перевагами літа.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.