Тароскоп з 18 по 24 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви успішно завершуйте деякі важливі справи, досить тривалий проект, і вам є чим пишатися – ви впевнені, у славі і достатку. Цей фінал змінює вас і ваше життя, і започатковує нові дороги і нові здобутки.

Тілець (21.04 – 20.05)

Нині ви зібралися в нову дорогу. І якою б вона не була – на відпочинок, по роботі чи в глобальному смислі, не варто сумувати за тим, що вже минуло. А на новому шляху ви започатковуєте щось нове і прекрасне.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зустріч із позитивними людьми призведе до розширення не лише вашого кола спілкування, але і можливостей. Життя віднині стає до вас щедрішим, ви не лише пізнаєте нове і розвивається, а ще й отримаєте цілком вагомі результати.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви зробите якийсь важливий вибір, що поставить водорозділ у вашому житті. Вирішить, що для вас зараз більш актуально – внутрішня тиха робота чи яскравий і активний соціум. І як їх можна поєднувати для того, щоб ваше щастя було цілковитим.

Лев (23.07 – 23.08)

Щось ви надто переситились спілкуванням і втомилися захищатися від усього світу, тому вам захочеться пошукати якогось спокою і мудрості в собі. Побудьте нині на природі, наодинці з собою, знайдіть те місце, де вам буде спокійно і безпечно.

Діва (24.08 – 22.09)

Якщо вас замучили сумніви, ви довго думаєте над якимось складним вибором, зараз саме варто діяти, час для роздумів і вагань вже прийшов. І будь-який вибір, що ви зробитите, піде вам на користь і зробить вас більш дієвими і активними.

Терези (23.09 – 23.10)

Люди з минулого нагадають про себе. Ви проведете час у приємних спогадах, згадаєте дитинство і юність, всі ті перемоги і здобутки, що ви раніше отримували. Словом, радісно-ностальгійний тиждень вам гарантовано.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Родина вас потішить згуртованістю, любовю і відчуттям стабільного щастя. Проведіть час разом, поїдьте кудись відпочивати, відсвяткуйте щось разом, можна навіть придумати якесь нове свято чи власну нову традицію.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень може розпочатися досить бурхливо, ви візьмете участь у якомусь суперництво, де доведеться відстоювати свої права. Зрештою, перемога буде за вами, ви отримаєте гарні результати і у вас зявиться більше можливстей для подальшого зростання.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Життя буде дуже мінливим і непередбачуваним. Вам захочеться розпочати нову справу, яка б змінила долі багатьох і ви вже навіть рушили в потрібному напрямку. І зараз головне – вірно розприділити сили і кошти.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ризикуєте перевтомитися, взявши на себе забагато обовязків. Тому краще розподіляйте навантаження і час від часу влаштовуйте собі свята – великі і гучні чи маленькі і родинні для того, щоб зберегти сили і отримати справді результат, а не виснаження.

Риби (20.02 – 20. 03)

Будете цілком задоволені тими робочими результатами, яких досягнете цього тижня. Це при тому, що робота буде звична, приємна і натхненна. І за це у фіналі ви отримуєте винагороду, яка гідна вашого таланту і ваших виробничих затрат.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.