Тароскоп з 25 червня по 1 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Якщо ви таки зважитеся вирушити новим напрямком, про який давно мріяли, то початок подорожі не буде легким і вистеленим трояндами. Але усвідомлення того, що цей шлях таки треба прокладати, допоможе вам рухатися маленькими кроками до здійснення мрії.

Тілець (21.04 – 20.05)

Забудьте про всі виробничі клопоти і проведіть час із родиною. Зануртеся у відпочинок з головою, дайте своїм близький нагоду повноцінно з вами поспілкуватися, відвідайте далеких родичів, яких давно вже не бачили. Словом, зміцніть родинні зв’язки.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вам є про що розповісти людям, тож зголошуйтесь, якщо вам випаде нагода прочитати лекцію чи провести цілий навчальний курс. І навіть не сумнівайтеся – вас прекрасно сприйматимуть і за це ще й отримаєте позитивні враження, додаткову славу і гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви цілком можете покластися на свій гострий розум і на фортуну. В голові осяйне чудова і фінансово перспективна думка, що цілком здатна вас збагатити, а щасливий випадок приведе до людей, які зможуть допомогти втілити ваші ідеї в життя.

Лев (23.07 – 23.08)

Виробничі справи цього літа не дадуть вам спокою. І замість того, щоб погрітися на сонечку, доводиться ні на мить не забувати про роботу. Але ви і не проти трохи попрацювати, адже нині вас цінують, хвалять і віддають належне вашому розуму і високому професійному рівню.

Діва (24.08 – 22.09)

Особисте життя буде схоже на кориду – киплять іспанські пристрасті, звучать палкі речі… Незважаючи на гострі слова, загострення емоцій  і з’ясування стосунків, отримаєте справжню насолоду від почуттів, від того, що нуртує кров і ви перебуваєте в тонусі.

Терези (23.09 – 23.10)

Ті зерна ідей, що до вас нещодавно прийшли, ви посадили у сприятливий ґрунт, тож залишається лише трохи почекати – і вони дадуть гарні паростки у вигляді зростання вашого добробуту. Не сприймайте це життя занадто серйозно, знайдіть час для гри і задоволень.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви візьмете дуже стрімкий темп на початку тижня. Ваша активність призведе до прискорення усіх процесів, до бурхливого розвитку подій і занесе вас в добірне товариство. Словом, графік буде досить напруженим, тож знайдіть час для перепочинку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Навіть якщо ви зараз нікуди ще не збираєтеся, то все одно, про всяк випадок, приготуйтесь до мандрів – вас можуть раптово запросити кудись у подорож чи відправити у відрядження. Аби не мати клопоту, то візьміть із собою менше речей і більше грошей.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Особисте життя заграє новими фарбами, нині ваше серце відкрите для пригод і ви стаєте магнітом для інших людей, приваблюєте і зваблюєте, надихаєте інших на подвиги. Тож у цій сфері можуть статися зміни про які ви навіть не підозрюєте.

Водолій (21.01 – 19.02)

Тиждень буде не з простих. Настав час замислитися про майбутнє і спланувати кілька важливих кроків наперед, а ще доведеться напружено працювати, викладатися на повну силу. І хто би там що вам не говорив, але це ваше життя, і ви його проживаєте так, як подобається вам, а не комусь.

Риби (20.02 – 20. 03)

За рішучою і активною першою половиною тижня, коли доведеться приймати важливі рішення і чимало працювати, настане розслаблення. І ви опинитеся в чудовій творчій атмосфері, яка чимось нагадає дитинство, коли ви почуватися щасливими і всемогутніми.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.