Тароскоп з 2 по 8 липня від Ольги Соломки

 Овен (21.03 – 20.04)

Ви нині маєте просто шалений потенціал для зростання, і у вашій діяльності це буде одразу помітно. Зустрічі із колегами і клієнтами проходитимуть блискуче завдяки вашій активності, ініціативності і креативності. Матимете кілька нових цікавих пропозицій роботи.

Тілець (21.04 – 20.05)

Перед вами відкриваються широкі можливості, про які ви колись тільки мріяли. І хай вони ще не надто втілилися в життя і здаються вам напівпримарними, проте, ваш допитливий розум і певні кроки зроблять цілком реальним втілення ваших планів.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Маєте всі ресурси для того, щоб почуватися впевнено, незалежно і тішитися фінансовою стабільністю. Нині ви можете собі дозволити чимало радощів і задоволень, які можна купити за гроші, що приходять до вас буквально за порухом вашої думки.

Рак (22.06 – 22.07)

Ваша працелюбність і наполегливість дасть цілком реальні результати – ви отримаєте більше грошей, ніж зазвичай. Люди будуть щедрими щодо вас і платитимуть вам набагато більше, ніж ви до того домовлялися. До того ж, цілком вірогідно отримаєте коштовні подарунки.

Лев (23.07 – 23.08)

Розмірковуючи, який шлях обрати, можете на деякий час зависнути, завмерти у сумнівах. Визначитися допоможуть спогади про те, як ви раніше вчиняли у подібних випадках, що вас спонукало до дій. Зрештою, коли вибір буде зроблено, то й результат не забариться.

Діва (24.08 – 22.09)

Зміни, які на вас очікують, давно вже назрівали. І тільки тепер вам потрібно визначитися, йти по цьому новому шляху, чи ще почекати трохи і набратися сил. Зважте всі за і проти і такі наважтеся на новий шлях, завершивши всі старі справи.

Терези (23.09 – 23.10)

Спокійний і дуже розслаблений тиждень буде наповнений відпочинком, стабільністю і приємним спілкуванням із родиною і приятелями. Втім, знайомі можуть вам принести якусь можливість і ініціювати певні зміни у вашому житті, бо їм здаватиметься, що ви надто засиділись на місці.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Глибоке заглиблення в себе і пошуки сенсу життя зіграють свою роль – ви станете спокійнішими, більш виваженими і розсудливими. Інтуїція зараз підказуватиме дуже розумні речі, і щодо вашого самовизначення, і щодо подальшого соціального і фінансового успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ваша фахова компетентність додасть чарівного імпульсу не лише вашій діяльності, але й допоможе іншим визначитися. Можливо, ваша розповідь про професію настільки вплине на певні юні уми, що вони зроблять певні висновки і навіть певні кроки, і будуть вам шалено вдячні.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Родина потребуватиме не стільки уваги і любові, скільки відповідальності – доведеться приймати важливі рішення. І часу для роздумів у вас майже не буде. Тому вирішуйте швидко і допоможе вам у цьому ретельне визначення проблем і створення чіткого плану дій.

Водолій (21.01 – 19.02)

Продовжуєте наполегливо працювати і вам вже подобається ваша активність  цілеспрямованість, хоч фізично інколи буває важкувато. Для кращої продуктивності змінюйте час від часу діяльність з напруженої і активної на спокійну і розслаблену. І не забувайте відпочивати.

Риби (20.02 – 20. 03)

У складній виробничій ситуації отримаєте перемогу над своїми колегами, які раптом захочуть помірятися силами і погратися в конкуренцію. Завершиться все доволі позитивно – обіймами, підведенням підсумків змагань і дружніми посиденьками.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.