Тароскоп з 9 по 15 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вашу переможну ходу цього тижня ніхто і ніщо не зупинить. Ви перебуватимете у піднесеному у стані, у передчутті тих змін, що стануться незабаром, які стали можливими завдяки вашій сміливості і відкритості. Запамятайте цю мить тріумфу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Заховайтесь на деякий час у нірку для того, щоб навести лад у своїй душі і мізках. Вам треба заспокоїтися, зважено прийти до певних важливих усвідомлень у вашому життіусвідомлено і тоді з новими силами вирушати до людей, в соціум.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нові пропозиції, що надійдуть цього тижня, обіцяють значне збільшення доходів. Але вам доведеться зробити непростий вибір, який зачиняє одні двері і відкриває зовсім іншу широку браму, за якою сховані численні можливості, в тому числі і фінансові.

Рак (22.06 – 22.07)

Ваше серце відкрито назустріч новим людям та ідеям. І те, що ви започатковуєте зі своїми однодумцями, зараз набуває вже нових довершених форм. Треба тільки докладати певних зусиль для того, щоб імпульс перетворити на конвеєр.

Лев (23.07 – 23.08)

Настає час сміливих дій, коли ви вмикаєте голову, збираєте до купи усю свою рішучість і починаєте новий проект, ідея якого прийшла до вас нещодавно. І хай це виглядатиме досить ризиковано і з непередбачуваному фіналом, але ж ризик – це шляхетні справа.

Діва (24.08 – 22.09)

У боротьбі за своє місце під сонцем вам вдасться перемогти. Фортуна буде на вашому боці, тому можете цілком покладатися на випадок і на те, що вам незрозумілим чином може просто пощастити. Крім того, отримаєте приємні новини, що стосуватимуться роботи.

Терези (23.09 – 23.10)

Незважаючи на те, що на вас навалиться ціла купа роботи, ви її рішуче розгрібаєте, всюди встигаєте і з усім швидко упораєтесь, бо у вас нині чимало сил і завзяття. І при тому почуватимете себе як щасливе немовля – радісним і відновленими.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Очікуйте на бурхливий грошовий потік: вам активно повертатимуть борги, платитимуть різні премії і дивіденди. Тому головне завдання – правильно розпорядитися тим потоком. І найперше – віддати тим, кому заборгували ви.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Та величезна кількість можливостей, що розкривається нині перед вами, може дещо ошелешити. І тут головне – зосередитися якомусь одному, максимум, двом напрямкам, бо від багатства вибору і неможливості сконцентруватися, можна розчаруватися.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Світ нині здивує вас тим, що надто вже швидко задумане здійсниться, ви і оком не встигне зморгнути, як вашу мрію піднесуть вам на блюдечку. Це для вас настає такий час, коли все навколо сприятиме вашим найзаповітнішим забаганкам

Водолій (21.01 – 19.02)

Нині вам і відпочити ніколи – знову робота займатиме всю вашу увагу. Але вам подобається перебувати серед людей, душевно і конструктивно спілкуватися, придумувати щось нове і незвичне, намічається нові цілі і знаходити найкоротші шляхи до їх досягнення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Вкладення в родину дадуть свої плоди. Час та гроші, які ви втрачаєте на своїх близьких, на їх забезпечення і облаштування комфорту, перетворяться на приємні для вас сюрпризи. Проте, це може відбутися не одразу, а з деяким запізненням, зате триватиме довго.