Тароскоп з 16 по 22 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Завершується якийсь важливий для вас проект, якому ви віддати чимало часу і сил. Перед тим, як ви отримаєте винагороду за труди, отримаєте зворотній звязок і певні критичні зауваження, що можуть допомогти вам у подальшій роботі.

Тілець (21.04 – 20.05)

Шалений початок тижня відзначите у веселому колі друзів і подруг, але веселощі триватимуть не довго, оскільки доведеться включатися в роботу, приймати важливі рішення і створювати щось нове і геніальне.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вже час витягувати новий блокнот, записувати нові бажання і створювати собі нову реальність, де ці бажання здійснюються. Ви стоїте на порозі важливих змін, які піднімуть вас на нові рівні: соціальний, духовний і матеріальний.

Рак (22.06 – 22.07)

У виборі нового шляху значну роль відіграє один приємний чоловік, який добрими і мудрими порадами, а інколи і просто своєю присутністю зробить вас щасливими і сприятиме поліпшенню справ у вашому сімейному житті.

Лев (23.07 – 23.08)

Схоже, що на вас очікує відпочинок для душі і тіла. І нехай у засіках не надто багато грошей на реалізацію усіх ваших забаганок, проте їх вистачить для того, щоб гарно провести час, переключитися з активної діяльності на розслаблення.

Діва (24.08 – 22.09)

Настає час діяти, а не сидіти склавши руки і чогось очікуючи! Друзі підтримають вас у будь-яких починаннях, тому спіливо можете на них розруховувати. Тим більше, що вони можуть підказати, як виплутатися із досить неприємної історії.

Терези (23.09 – 23.10)

Після того, як ви опинилися у центрі уваги і завоювали усі лаври, захочеться спокою і рівноваги. Проведіть цей тиждень десь подалі від суєти, послухайте спів пташок і плескіт води, відчуйте себе у безпеці і гармонії.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Готуйтеся до дороги і до того, що доведеться боротися за права і відстоювати свої вимоги. Втім, мандри будуть вдалими, а перемовини, хоч і непростими, але завершаться вашою перемогою. Відсвяткуйте це як слід для того, щоб добре запамятати це відчуття переможця.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нові пропозиції та цікава інформація, що приходитимуть цього тижня, здатні досить суттєво покращити ваш матеріальний стан і наростити пощушку фінансової безпеки.. Проте не так скоро, як би вам цього хотілося. Працюйте на перспективу.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Чималі суми, які на вас нападуть цього тижня, варто грамотно розподілити. Передовсім, віддати борги, погасити кредити, і тільки потім зануритися у приємний шопінг. Але не загравайтеся, адже гроші можуть знадобитися на початок нової справи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Нові ідеї, що зародилися у вашій геніальній голові, можуть швидко привести вас до бажаної цілі, тому не зволікайте з їх втіленням. Якщо для цього і знадобляться нові знання та вміння, то сміливо вирушайте на навчання.

Риби (20.02 – 20. 03)

Цього літа виробничі справи не дуже сприяють відпочинку, осільки весь час ви витрачаєте на залагодження якихось проблем. Тішить те, що ваш професіоналізм затребуваний і що ви таким чином заробляєте собі надійне матеріальне підгрунтя.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.