Тароскоп з 23 по 29 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Рано чи пізно від великої кількості роботи може наступити втома і виснаження. Тому, як би ви не любили свою працю і як не намагалися напружено трудитися, варто цього тижня попустити віжки і забути про обов’язки, присвятивши час відпочинку.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зараз перед вами відкрито всі шляхи – з’являються нові можливості змінити своє життя на краще. І багато в чому це стає можливим завдяки вашим міжнародним зв’язкам, а ще – впевненості у собі і прекрасним перспективам, що вимальовуються.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Родинне життя і побут затягнуть у свої тенета – захочеться більше часу проводити вдома, з рідними і коханими. Активізуються питання любові, пристрасті і шалу аж до шлюбу. Словом, особисте життя буде важливішим за усі блага світу.

Рак (22.06 – 22.07)

Цього тижня дружня компанія веселих і небайдужих людей підніматиме вам настрій і додаватиме наснаги. З’явиться можливість проявити весь свій потенціал, зрозуміти мотивацію у просуванні до певних цілей.

Лев (23.07 – 23.08)

Період досить спокійний, хоч і наповнений усілякими подіями. Але ви зважено реагуєте на усілякі виклики, мудро розпоряджаєтеся усіма наявними ресурсами і знаходите золоту середину ніж розслабленням і навантаженням.

Діва (24.08 – 22.09)

Вибір, який вам доведеться зробити цього тижня, вам сподобається тим, що призведе до цілковитого задоволення і стабільності. Ви матимете усі підстави пишатися собою – і на матеріальному, і на духовному рівні.

Терези (23.09 – 23.10)

Очікуйте на цікаві пропозиції з боку ділових людей, які прагнутимуть зробити вас компаньйонами. Такі можливості не часто трапляються, тому ретельно розгляньте усі питання і зголошуйтесь – на вас очікує успіх.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Відпочиньте як слід у колі рідних. У вас до цього був досить напружений період, тож не завадить трохи сімейної ідилії. Тим більше, що це буде лише легкий перепочинок перед не менш напруженим періодом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цього тижня є прекрасні шанси піднятися на рівень вище завдяки вашій сміливості і публічності. Тож проявляйте ініціативу, не крийтеся, а виходьте сміливо наперед, оголошуйте на весь світ про свої наміри і здобувайте перемоги одна за одною.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На роботі можливе кар’єрне зростання – ваші прекрасні таланти, уміння спілкуватися і організовувати, побачать усі, а керівництво зробить правильні висновки і забезпечить вам просування кар’єрними сходами.

Водолій (21.01 – 19.02)

Варто дещо прискоритися, адже зміни вже на порозі і зволікати з ними не варто – можете упустити прекрасні шанси. Скористайтеся цього тижня усіма наявними можливостями і ви дуже скоро бачитимете прекрасний результат.

Риби (20.02 – 20. 03)

Оберігайте від сторонніх особисте життя і здобутки, що маєте. Ніхто, окрім рідних, не має знати про те, наскільки вам нині добре. Тож сховайтесь за парканом і досхочу насолоджуйтесь літом, достатком і відпочинком.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.