Тароскоп з 30 липня по 5 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

У вас зараз чимало сил та наснаги, які ви можете спрямувати на здійснення своїх мрій. Тож беріть в руки всі свої наявні навички і амбіції і вирушайте на подолання бажаних вершин. А емоційний сплеск, який ви відчуєте від знайомства, допоможе вам додатково стимулювати себе.

Тілець (21.04 – 20.05)

Нарешті ви відчуваєте усі переваги літа — ви веселі, наповнені сонцем, радістю, спілкуєтесь із приємними і позитивними людьми, і самі віддаєте у цей світ натхнення і позитив. До вас тягнуться інші люди, просто хочуть побути поряд і наповнитися вашим світлом і теплом.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Життя нині буде до вас щедрим — ви матимете змогу відчути надійну фінансову основу, яку заклали, надходитимуть гарні фінансові попозиції від нових партнерів. Крім того, отримуватимете приємні подарунки і несподівані гроші, на які зовсім не розраховували.

Рак (22.06 – 22.07)

Настає один із найуспішніших фінансових періодів року, коли гроші надходимуть дуже щедрим потоком, вражаючи вас розмірами і постійністю. Люди повертатимуть якісь борги, переплачуватимуть вам за роботу, щедро ділитимуться усім, що мають.

Лев (23.07 – 23.08)

Незважаючи на літо, ви перейматиметеся питаннями роботи і кар’єри. І зараз дуже сприятливий час для того, щоб піднятися сходинками карєрної драбини, досягши своєї давньої мети. Щоправда, доведется запастися терпінням, адже це не швидкий шлях, і ви на самому його початку.

Діва (24.08 – 22.09)

Прийняття рішення, на яке вам треба зважитися, вимагатиме від вас неабиякої сміливості, мужності і ризику. Бо скільки ж можна перебувати у невагомості, не рушаючи в жодному напрямку. Ідіти туди, де на вас очікує творчість, натхнення і приємні миттєвості.

Терези (23.09 – 23.10)

Зараз ви перебуваєте в самому початку славних справ. У вас тільки зявилася гарна ідея і ви уже починаєте її реалізовувати, але все ще сумніваєтеся, чи на правильному шляху. Можете не сумніватися і сміливо йти туди, куди вас тягне, удача буде на вашому боці.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нині все сприятиме вашій професійній реалізації — ви опиняєтеся в потрібний час і в потрібному місці, вас знайомлять із потрібними впливовими людьми і справляєте на них дуже позитивне враження, яке, зрештою, призведе до підвищення вашої популярності і подільшого успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Діяльність займатиме усі ваші думки, ви з головою поринете у вирішення виробничих справ, у перепетії офісних пліток, кар’єрних мрій і конкурентної боротьби. Доведеться влазити в усі і нюанси і показувати усі свої бійцівські якості і все, на що ви здатні.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Пропозиції, що ви отримаєте цього тижня, змусять вас замислитися над майбутнім. Ви наче стоїте на роздоріжжі і всі ці дороги вас ваблять, але потрібно вирішити, який же напрям вибрати на найближчий час, який буде більш приємним і перспективним.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам вся ця життєва рутина настільки набридла, що вам уже не хочеться дивитися на білий світ. Не хочете переживати депрсивні настрої, то напружте мізки і знайдіть для себе новий життєвий напрям, яким би вам хотілося пройти. Розпочніть займатися чимось зовсім дивним і цікавим.

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень пройде спокійно, в оточенні приємного жіноцтва, можливо, ви таки будете відпочивати. Але це не буде бездумне розслаблення лежання на пляжі. Мізки теж будуть працювати і створювати якісь нові ідеї і смисли. Інтуїція ваша нині сильна, як ніколи.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.