Тароскоп з 6 по 12 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Настрій буде сонячним і веселим завдяки романтичному настрою, навіть незважаючи на короткі сутички суто виробничого характеру – вам доводиться вибудовувати свої кордони, які хтось намагатиметься посунути.

Тілець (21.04 – 20.05)

Перед вами постане досить широкий вибір напрямків, кожен з яких манитиме своїми перевагами, виблискуючи усіма принадами. Тому досить тяжко бути зробити таки свій вибір. Не ведіться на блиск, прислухайтесь до серця та інтуїції.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень принесе подорожі, зустрічі з цікавими людьми, з іншими світами. Ви ніби потрапите в зовсім іншу реальність, до людей, які досягають свого зовсім іншими методами. І вас приймуть у цей світ, де ви почуватиметеся як у великій і дружній родині.

Рак (22.06 – 22.07)

Вам нині не варто виходити десь у люди, тому краще заплануйте собі відпочинок десь подалі від світу, де б ви почувалися захищеними і спокійними, де обмаль людей і вражень, зате тихо і затишно, спокійно і безпечно.

Лев (23.07 – 23.08)

Тиждень шаленого успіху і бурхливих святкувань. Можливо, це ви святкуєте свій день народження? Так святкуйте весело, з тими, хто вам близький, обирайте найдушевніші місця і влаштовуйте грандіозні гуляння собі на радість та іншим на втіху!

Діва (24.08 – 22.09)

Можливо, доведеться вирушити десь у місця дитинства і юності, туди, де ви колись були щасливі і натхненні, зустрітися із давніми друзями чи родичами. Ці ностальгійні зустрічі розслаблять вас і надихнуть не лише на спогади, але і на майбутні звершення.

Терези (23.09 – 23.10)

Душевний друг, що раптом з’явиться у вашому житті, буде не лише добрим співрозмовником, але й надихне вас на якусь перспективну ідею, додасть сил і наснаги  і навіть допоможе швидко її реалізувати. Принаймні, зробить усе для цього.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Доведеться трохи побути на самоті із собою для того, щоб вирішити якесь важливе питання вибору, що вже тривалий час вас турбує. Допоможе зробити вибір усвідомлення, що ж для вас найголовніше у цьому житті. Словом, обирайте пріоритети.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Виробничі справи змусять вас напружуватися. То якісь підступи конкурентів, то керівництво вимагає вашої постійної присутності, то треба довготермінові плани складати. Але, зрештою, вам це не дуже складно – ви у своїй стихії.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Як би ви не намагалися зберегти холодну голову і тверезе мислення, ваші почуття розгоряються і життя буде більше схоже на африканські пристрасті, ніж на розрахунок здоровомислячої людини. В жодному разі не критикуйте – ані себе, ані інших.

Водолій (21.01 – 19.02)

Контакти цього тижня будуть особливо важливими, адже вони можуть принести вам додаткові гроші, та ще й перспективи гарні фінансові передумови на майбутнє. Тож активно зустрічайтеся і обговорюйте ваші перспективи.

Риби (20.02 – 20. 03)

Цей надзвичайно відповідальний тиждень варто провести зібраними і чітко виконувати усі обіцянки, дотримуватися усіх термінів, правил і законів. Тільки тоді ви зможете досягти успіху і подолати усі перепони, що трапляться на вашому шляху.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.