Тароскоп з 13 по 19 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Непроста ситуація, в яку ви потрапили, вимагатиме від вас зробити серйозний вибір. І від того, у яком напрямку ви вирушите, залежить чимало. Вас заманюватимуть і спокушатимуть легкою наживою, але чи це справді ваш шлях?

Тілець (21.04 – 20.05)

Щастя привалить по усім фронтам! Причому, так неочікувано швидко і потужно, що ви не повірите власним очам. Тож беріть управління цими чудодійними процесами у руки і спрямовуйте своє життя туди, куди вам треба.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Незважаючи на досить спокійний робочий тиждень, коли доводиться зосереджено працювати, вас увесь час відволікатимуть романтичні нюанси – відчуєте себе надзвичайно привабливими, наслухаєтесь комплементів і різних цікавих пропозицій.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви надто заглибилися в себе у пошуках сенсу життя і намагаючись знайти відповіді на дуже серйозні запитання. Зараз вам важливіше проявити себе як фахівця, показати собі та іншим, на що ви здатні як спеціаліст у своїй галузі.

Лев (23.07 – 23.08)

Може раптово трапитися закордонна поїздка, але не стільки з метою відпочинку і розслаблення, скільки у виробничих справах – вам доведеться тримати фасон і відстоювати мало не честь країни. Тож готуйте промову!

Діва (24.08 – 22.09)

Нині відчуватимете себе під захистом, впевнено і надійно просуваючись на шляху до створення матеріального достатку. Люди, що траплятимуться вам цього тижня, спрямовуватимуть вас до збагачення, навчатимуть бізнесу.

Терези (23.09 – 23.10)

Якщо ви раптом опинитесь на самоті з собою, без телевізора та інтернету, то не витрачайте час даремно, а політайте у мріях і намрійте собі щось путяще. І не обов’язково це мають бути мільйони, просто уявіть своє життя таким, яким би ви хотіли його бачити в ідеалі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень сприятиме зростанню і зміцненню вашої фінансової бази. Нарешті ви отримуєте все, на що заслуговуєте, люди радо вас зустрічатимуть, удача повертається лицем, і ви почуватиметесь як у дитинстві – коли всі мрії здійснюються.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині буде не до роботи, адже сердечні справи не даватимуть вам спокою – захочеться відчути себе коханими і навіть дещо вразливими. Словом, шукайте тепле плече, біля якого можна зручно примоститися і відкривайте серце.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зусилля, які ви витрачатимете на роботу, будуть не даремними, хоча інколи хочеться все кинути і звільнитися від важких обов’язків. Просто більше застосовуйте мозок і доручайте іншим виконання рутинних справ.

Водолій (21.01 – 19.02)

Можливо, доведеться вирушити в подорож і вона буде не стільки розважальною, скільки філософською, наповнить вас новими усвідомленнями і внутрішньою силою. Уважно придивляйтесь до усього, що траплятиметься з вами по дорозі.

Риби (20.02 – 20. 03)

Для того, щоб досягти поставленої мети, доведеться швидко приймати рішення, а не зависати в роздумах – а чи туди  йду… Зараз, куди б ви не йшли, ви йдете у правильному напрямку, головне, швидко зважитися на зміни у житті.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.