Прогнози у ЗМІ

“Крим не повернеться в Україну, але й від Росії відійде” – прогнозист

Опубліковано на інформаційному порталі ZNAJ 

За астрологічним календарем сьогодні настає новий рік. Він цікавий тим, що починається сонячним затемненням, яке можуть спостерігати українці о 10 ранку за київським часом.
“Знай” поцікавилося у таролога Ольги Соломки, яким рік буде для країни і як затемнення вплине на події на сході.

 Ольга Соломка, таролог-прогнозист, психолог. Передбачила повалення Януковича, криваві події на майдані, вибори президента і парламенту.

Затемнення прискорить хід багатьох подій на сході. Те, що могло розтягнутися на місяці, пройде за тижні. Можливо, це пришвидшення спричинить загострення ситуації. Українцям у цей час варто більше думати, не поспішати із рішеннями, бо ситуація може кардинально помінятися. Не треба починати грошові справи. Неможливо буде передбачити, чи будуть вони вигідні і як розвиватимуться. Краще цей період між затемненнями 20 березня-4 квітня перечекати.

Цей рік і два наступні будуть дуже важкими. 

Смертність зросте. Загостряться серцево-судинні хвороби, онкозахворювання. Але станеться це не через погану екологію чи штучні продукти, а через негативні емоції. Люди буквально помиратимуть від страху. Багато піде тих, хто не зможе пристосуватися до нових умов, хто буде, як і раніше, чекати допомоги від держави, інших людей. Зате настануть сприятливі часи для ініціативних громадян, які самі готові працювати, не чекаючи подачок. Особливо щаститиме тим, хто організує бізнес, пов’язаний із екотуризмом, екопродукцією. Сільське господарство, якщо буде зорієнтоване на вирощування органічної продукції, успішно розвиватиметься.

На сході поліпшення настане вже в травні. Протягом квітня буде нестабільність. Ймовірно, у певні моменти здаватиметься, що все вляглося і затихло, але раптом все кардинально мінятиметься. Можливо, “відкусять” від території України ще незначні території. Будуть намагання прокласти коридор до Криму, але цього не вдасться зробити. Як би не покращувалася ситуація на сході, самопроголошені республіки не повернуться назад. Бачу їх ніби за колючим дротом. Люди там відбудують міста, якось житимуть, частково навіть діятимуть українські закони. Але територія залишиться в резервації на довгі роки. Будуть намагання запровадити там якусь нову економічну політику.

Крим наступних 5-6 років йтиме до занепаду. Він так і не повернеться до України, але й від Росії відійде. Ймовірно, він стане якоюсь зовсім окремою державою, яка буде сильно залежати від України.

Решта України буде цілісною, ніяких сепаратиських настроїв на заході не бачу.

В червні має статися якась цікава важлива для українців подія. На жаль, не можу сказати, в якій сфері. В серпні від нас відійде якийсь міжнародний союзник. Залишить нас через розчарування. Більше ніяких катаклізмів ні в політиці, ні в природних явищах не бачу. Єдине, що літо може бути засушливе і підвищиться пожежонебезпека. У листопаді за усіма ознаками випадає встановлення миру. Можливо, його остаточно закріплять міжнародними домовленостями.

Надія Штупун, журналіст

*****

кременчук

05e52d_a054396c0262478b85d2bdaec726b284 05e52d_4fea418637ef4053a8ce302b8395288c

Залишити відповідь