Прогноз на 2015 рік

Прогноз було зроблено в січні 2015 року і ось які картинки випали на найактуальніші запитання про долю України цього року

Які головні виклики цього року?

05e52d_cddc96ef6e88499b963a1f0cb2a8d40c

Продовжуємо нести камінь на своїх плечах, боремося проти дракона. А шо робить?

Чи закінчіться війна с Россією?

05e52d_500fe3343c8e42febee4120c69d4a7d0

Віл виступає супортив зеленої тітки в кокошнику. Схоже, що протистояння продовжуватиметься…

Чи втратимемо ще території?

05e52d_57d9337a83ac4c749becc67152a61bcb

Шматок біля моря таки можуть підступно віджати …

Чи почнуться в країні справжні реформи?

05e52d_5b335cbb0c0b49e480f185b4cfe35772

Здається, що ні, бо старі з новими про все вже домовилися, надто хитрі морди в цих хлопців, та й в головах якась нерухомість, а не реформи;)

Загальні настрої

Сподівання на швидкий прогрес будуть порожніми, будемо більше займатись самообманом, запевняючи себе, що насправді все добро. Очільники країни не спроможуться на швидкі та болісні реформи, так би мовити, на термінову хірургію. Бо побоятися, що невдоволені громадяни знесуть їх з посад. Тому будемо переживати кризу и довго вилазити з ями.

Зовнішня політика

Незважаючи на слабку видимість реформ, закордон нам все одне допомагатиме – и фінансами, и ресурсами, и підтримкою. Україна цією підтримкою зловживатиме, спрямовуючи міжнародні кошти не так на реформи, а на проїдання. Стосунки с Росією не покращаться – триватиме криза, попереду дуже складаний період, з істериками, злобою и постійною напругою.

Внутрішня політика

Влада не надто прислухатиметься до народу, робитиме ті ж помилки, що і попередники – не сприйматиме допомогу у вигляді порад чи розробки якихось проектів з боку громадськості. Продовжуватиметься тема відстоювання власний територій, прогрес якщо і буде, то дуже незначна, хоча и буде вже видно якесь світло в кінці тунелю.

Фінанси та робота

Грошів в державі вистачатиме ледь-ледь на найнеобхідніше, більш вірогідні втрати, бюджет порожній, у більшості – відчуття зневірі. Серед громадян буде чимало істерики и невпевненості в своїх силах, багаті хто сподівається на манну небесну від держави, переконані, що про них хтось повинен дбати. Однак, цей туман перед очима потроху починає розсіюватися. Виграють ті, хто займеться своєю справою, ризикне взяти відповідальність за своє життя и свої доходи на себе, а не будуть звалювати свої невдачі на військові часи чи кризу. Загалом, хороший період знаходити свої таланти и вчитись їх перетворювати на гроші.

Катаклізми

На щастя, природа буде на нашому боці и особливого руйнування з боку стихій не буде. Хіба що влітку від надто жаркого сонця можлива посуха, проте, вона не надто вплине на врожай. Руйнування можливі тільки через людський вплив, а не природній. На щастя, військові дії стихнуть і конфлікт перейде в заморожений стан.

Прогноз на кожен місяць

Січень. Башта П. Найруйнівніший місяць, але таке враження, що руйнація буде запланованою. Можна, звичайна, припустити, що це буде ймовірність дефолту. (На щастя дефолту не було, а от руйнування башти донецького аеропорту була. Інколи карти можна трактувати ну зовсім буквально)

Лютий. 7 мечів П. Хтось намагатиметься нас надурити, але це не вдасться. У якихось перемовинах отримаємо перемогу і надію на відродження. Проти, це лиш надія. (У Мінську справді відбулися важливі перемовини про перемир’я та відведення військ, але його умов, як з’ясувалося в березні, не дотримуються)

Березень. 2 пент П. Період нестабільності продовжується, ми пристосовуємося до обставин.

Квітень. 5 чаш. Смуток и відчуття провалу, самотності. Фінансові втрати. Велика вірогідність того, що от нас відвернуться наші колішні союзники.

Травень. Паж жезлів. Нарешті з’являються додаткові можливості для виходу з кризи і зростання, Україні буде дано новий шанс. Схоже на вибори до місцевих рад в травні-червні.

Червень. Закохані. Розвиток попереднього успіху – у нас з’явиться додатковий привід для святкування і для гордості. І хай це буде пов’язане з надто бурхливими емоціями та з’ясуванням стосунків, але, схоже, що буде якийсь новий поштовх до реконструкції старої системи. (Можливо, це призначення Михаіла Саакашвілі очільником Одеської області?)

Липень 4 жезлів. Вимальовуються нові шляхи розвитку. Вже можна планувати життя, обдумувати куди би ще докласти зусіль.

Серпень. 2 чаш П. Криза у міжнародних стосунки, втрата якогось важливого захисника України.

Вересень. 7 чаш П. Багато хто втратить останні ілюзії щодо нинішніх політиків та їх ролі у долі країни. Словом, проявлять себе наші очільники не кращим чином і багато у кого відкриються очі.

Жовтень. Король чаш. Поява на політичному горизонті нового лідера. Чуйного, врівноваженого, душевного, турботливого.

Листопад. Мир. Період досягнення найвищого результату. Можливо, врешті вступ до якихось дуже важливих світових організацій, можливо, досягнення миру як на папері, так і фактично.

Грудень. 6 жезлів. Успішній період продовжується. Україна знову на коні и нас вітає світова спільнота.

Залишити відповідь