Послуги

Таро-прогноз на рік, півроку, місяць, тиждень

Зробіть собі подарунок – замовте у мене прогноз на наступний рік. Ви отримаєте розгорнутий текст, де трактується яким буде цей рік, його основні тенденції, головні ваші стану, прогноз в основних напрямках – діяльність, фінанси, особисте життя, здоров’я, небезпеки і поради, як їх нейтралізувати. На ваше прохання розгляну інші напрямки в прийдешньому році, важливі для вас – питання вибору, куди розвиватися, питання нерухомість, навчання та ін. І помісячний розклад – чого чекати від кожного місяця. При бажанні спілкуємося по телефону, в скайпі, особисто. Відгуки про те, як це працює, можна прочитати тут

Вартість – 1800 грн, на пів року – 1000 грн, на три місяці – 800 грн,  на місяць – 500 грн, на тиждень – 300 грн.

Коротка заочна консультація

Якщо ви потребуєте короткої письмової консультації, коли треба визначити подальший напрямок чи зрозуміти, що з вами чи з оточенням зараз відбувається, в чому основна проблема і як можна її подолати, то ви задаєте питання і отримуєте відповідь у вигляді тексту, аудіо чи відеофайлу.

Вартість за коротку письмову (аудіо- чи відео-) консультацію з одного питання чи напрямку – 800 грн.

Якщо відповідь потрібна сьогодні на сьогодні, то вартість консультації удвічі вища – 1500 грн. 

Психологічна консультація за допомогою карт

Разом переглядаємо майбутнє, пояснюємо сьогодення, прояснюємо минуле. Ми з’ясовуємо вашу найактуальнішу проблему. Разом шукаємо шляхи її вирішення, розбираємо, що саме заважає досягти бажаного, прибираємо перепони, готуємося до приємних змін. Працюємо по телефону, скайпу, вайберу, месенджеру.

Вартість за консультацію – 1000 грн. При консультації особистій чи по скайпу після години спілкування за кожні додаткові півгодини доплата 400 грн. 

Якщо консультація потрібна сьогодні на сьогодні, то вартість консультації удвічі вища – 2000 грн.

Індивідуальне та групове навчання картам Таро онлайн

На основі власного досвіду пропоную базовий курс з вивчання карт Таро для початківців, куди входять основи поводження з картами, розберемо і запам’ятаємо їх значення, поєднання, вивчимо основні розклади на здоров*я, фінанси, особисте життя, роботу та бізнес. Ви навчитеся не заморочуватися щодо різних забобонів і використовувати карти для самодіагностики, визначення напрямків руху, аудиту наявних проблем та способів їх вирішення.

Вартість за груповий курс з восьми двохгодинних занять раз на тиждень  – 8000 грн.

Індивідуальне навчання за індивідуальною схемою – 12000 грн.

Можлива поетапна оплата. Супроводження протягом шести місяців.

Діагностика призначення по системі Ладіні «22 аркани»

Прораховую вашу матрицю долі за основними енергій, які вам дані з народження. Переглядаємо, наскільки ви виконуєте своє призначення, що маєте встигнути зробити до 40 років, чим прославитися до 60, чим краще займатися, щоб гроші приходили, що робити, щоб стосунки складалися найвдалішим чином.

Вартість – 600 грн.

Перегляд минулих життів або Реінкарнаціоніка або регресивний гіпноз.

Так, ми можемо побачити за допомогою спеціальних методик те, ким ми були у попередніх (чи паралельних) життях. Під час сеансу ви цілком усвідомлюєте хто ви і де перебуваєте, але бачитимете, як у спогадах, все, що з вами відбувалося. Методика допомагає не лише задовольнити свою природну цікавість, але й позбутися страху перед майбутнім, страху смерті. Адже побачивши, що ми живемо не перший раз і, по суті, смерті не існує, а є лише перезавантаження, як у віртуальній грі, ви перестанете боятися і наповните своє нинішнє життя яскравішим змістом.

Методика також допомагає збагнути кармічні причини багатьох незрозумілих явищ нинішнього життя: чому, приміром, партнери трапляються саме такі, чи постійно немає грошей, чи вас постійно зраджують. Якщо, звичайно, причини цього ховаються в попередніх життях, а не в нинішньому. До того ж, під час сеансу ви паралельно вирішуєте інші проблеми – трансформуєте неприємні спогади, позбуваєтесь різних проблем, тілесних та психологічних, чиститеся від зайвих підключок. Тож методику ще можна назвати чисткою душі. Застосовую перегляд минулих життів з 2008 року.

Спілкування через скайп чи інший інтернет-месенджер. Сеанс може тривати від однієї години до трьох – ви самі вирішуєте чи досить на сьогодні чи треба йти глибше.

Вартість сеанса – 1000 грн за годину. 

Коучінг чи чарівна пендель-терапія 😉

Іноді так буває, що дехто з моїх клієнтів потребує не разової консультації, а трохи довшого спілкування, підтримки, до того ж, в іншому форматі. Тому я пропоную лайф-коучінг. Це така собі пендель-терапія, а якщо серйозно – то це рівноправне партнерств, під час якого одна людина (себто я), надихає іншу на дії. Ми визначаємо, які сфери життя вимагають найбільшої уваги, виробляємо шляхи досягнення мети, раз на тиждень спілкуємося, перевіряємо, що було зроблено і яких успіхів досягнуто. І в середньому за три місяці ви досягаєте бажаних результатів у різних галузях життя: здоров’ї, грошах, кар’єрі, стосунках, діяльності. З червня 2015 року я – сертифікований коуч ICC, однієї з найбільших міжнародних організацій, що готують подібних фахівців.

Відгуки про те як це працює, можна прочитати тут

Для того, щоб зрозуміти, що це таке і наскільки вам потрібно – спробуйте метод під час пробної коуч-сесії, вартість якої 300 грн на годину (1000 руб, 20 дол чи євро).  Тож скористайтеся моментом і спробуйте на собі чарівний метод досягнення мети, яким користуються заможні і успішні люди.

Коли ви відчуєте на собі дієвість нашого спілкування і захочете більших досягнень, то ми домовляємося про подальшу співпрацю. І тоді вартість коучінга становить:

600 грн. за одну сесію (60-90 хв.).

2000 грн. за місяць (за 4 сесії). При передоплаті за 4 сесії одну сесію ви отримуєте в подарунок.

Як оплатити мої послуги

1. Зв’яжіться зі мною по телефону, електронною поштою, скайпом, ФБ,  заявивши про своє бажання отримати прогноз чи консультацію.

2. Ми уточнюємо питання, встановлюємо строки або час і місце консультації.

3. Ви оплачуєте наперед вартість прогнозу зручним для вас способом:

  •  Поповнити карту ПриваБанк на ім’я Соломка Ольга Андріївна

– у гривні №4149 4390 0007 2219

– у доларах № 4731 1856 0456 4663

– у євро №4731 1856 0560 6380

– Поповнити карту Monobank  № 5375 4141 0038 4113 (через термінал чи систему Приват24)

-Через «Ощадбанк», за системою «Швидка копійка» (пересилаєте у відділенні банку гроші і відсилаєте мені повідомлення з номером коду)

– Через систему ВестренЮніон, МаниГрам та інші міжнародні системи переказів.

4. У призначений час ви отримуєте прогноз по ел. пошті, в приватному повідомленні в соцмережах або ми зв’язуємося для спілкування онлайн по телефону, скайпу, у месенджерах.

Залишити відповідь