Відгуки

Анна Олександрова, журналістка

Хочу написати детальний відгук про роботу Олі – справжньої Феї мого життя! Взагалі до свого особистого життя ставлюсь дуже, власне, інтимно – завжди ховаю від зайвих очей та цікавості. Втім, коли виникла складна ситуація в житті… ніби сам Всесвіт показав мені, що допомогу я можу отримати саме у Олі. Сильна, самостійна, незалежна… втім, абсолютно безпорадня через непросту і незрозумілу ситуацію.
Кохання, звісно… Ніби все зрозуміло – кохай та насолоджуйся! Але ні! Часом треба боротися та боронити те саме, важливе для тебе. І в цьому мені дуже допомогла свого часу Оля! Взагалі, роботу ми почали з розбору того, що взагалі в мене твориться (не дуже добре у роботі і стосунках, хоча в цілому все, як у всіх). І це дивовижно: той перший розклад, який зробила мені Оля під час особистої консультації, показав все: страхи і комплекси, які блокують багато чого у житті. До того ж, це неочевидні речі, про які можна здогадатися. Власне, фокус був у тому, що через питання та роботу Олі я сама ПРОГОВОРИЛА та нарешті зрозуміла і чітко побачила, що сама собі часом створюю перепони. І це було початком нового життя!
Це принесло зміни і у роботі, і на особистому фронті: від кожної думки та слова, які нарешті стали на місце, поступово змінилась вся моя реальність. А далі… Кохання.
Саме Олі я довірила, як подружці чи навіть сестрі, свої таємниці, не боячись, що хтось про це дізнається. Це дуже важливо – інтимність та делікатність. Кожного разу після наших сеансів перше, що я кажу – Я ВРАЖЕНА!!! Оля якимось дивом не лише відповідає на мое питання, а ніби заглядає в саму історію і називає причини та наслідки певних дій, слів, ситуацій, людей. Декілька разів під час важких сварок з коханим, коли здавалось «це все», мене справді рятувала Оля. Окрім підтримки та знання, що я можу поділитись, вона за допомогою своїх чарівних інструментів давала поради, які допомагали «вирулити» ситуацію. Зізнаюсь: без підказок Олі, певно, наробила б помилок. Часом мені здавалося, що ні, так я не робитиму! Але… роздумуючи над сказаним, розуміла- так, це вихід. І справді – всі конфлікти поступово кудись ділись. Як і не було!
Неймовірним для мене досі е те, що передбачення Олі збігаються по датам: наприклад, якщо по картам показано «бурхливий» та неспокійний період – так і траплялося. І так само ці періоди змінювались на щасливі – буквально по місяцях, передбачених у розкладі.
Але найцікавіше це справжня магія… Спочатку ти отримуєш відповідь – чому так і що з цим робити. Але щоразу звернення до Олі стае тим самим чарівним ІМПУЛЬСОМ: навіть ситуація, яка застигла і здавалася кризовою, буквально в той же день починала рухатись. Простий приклад: сварка з важливою людиною, де вже думаєш, що це кінець, ви не розмовляєте день, другий… ОДРАЗУ після спілкування з Олею відбувається щось неймовірне. Або людина дзвонить або внаслідок певних ситуацій іде зближення та примирення. Випадковості? Можливо, одного разу. Але я щоразу бачу позитивні зміни, ЩОРАЗУ!
Звісно, магія – це не панацея, важливо і самій щось робити, але важливо дослухатися порад – і тоді справді воно на краще. Якщо ви маете складний період у житті – вам до Олі! Друзі, це справді працює. Це магія і поради, які завжди на благо та дарують вирішення складних ситуацій і заспокоєння всередині себе.
Вірю в неймовірний далі Олі, і тішуся, дякую Всесвіту, що маю таку Фею поруч, яка ніколи не дасть тобі скласти руки 😉 РЕКОМЕНДУЮ!!!

Ольга, киевлянка

Летом 2015 года моя дочь поступала в университет. Мы сдали документы в пять вузов и на протяжении всех этих недель я усиленно следили за рейтингами. Было страшно, потому что дочь была где-то аж на 1000 месте. И я решила обратиться к Olga Solomka (она не только моя коллега по прежней работе, она к тому же психолог, таролог, и вообще умница и красавица) и она мне составила прогноз – первый и третий вуз в моем списке – самые вероятные. Причем, на второй специальности в первом вузе возможен бюджет.

Когда были оглашены списки на бюджет, и мы себя не нашли ни в одном вузе, я решила ждать, когда будет решен вопрос с контрактами. Знакомые подсказали – надо не ждать, надо идти, заполнять заявления и сдавать оригиналы документов. Мы поехали в первый вуз и заполнили оригиналы на первую специальность – куда больше всего хотела дочь. В остальные не попали – где-то был ажиотаж, куда-то просто не дошли… В общем, через несколько дней я зашла на списки факультетов и на второй специальности увидела 12 вакантных бюджетных мест. 12 мест, Карл! И с утра мы были в первом вузе  с тем, чтобы перенести документы с первой специальности на вторую – где бюджетных мест больше, а значит больше вероятности. Там была заминка с отдачей документов и у меня просто случилась просто истерика.

Когда появились списки, то оказалось, что мы не проходили на бюджет на первую специальность. Я очень нервничала, и Оля сказала, мол, напиши 20 благодарностей – солнце за то, что светит, и т.д. Скажу сразу, было сложно. Но я справилась, я нашла 20 людей, которых есть за что поблагодарить. Потом зашла на сайт второй специальности, но нас там не было. На бюджет проходит – 60, а мы были 61. Тут Оля выдала еще один совет – приходишь домой, берешь малую и вы с ней прыгаете на диване и кричите: «Ура! Поперло!» и смеетесь. Это для того, чтобы прыгнуть в параллельную вселенную, где все так, как хочется и мы поступаем на бюджет. Придя домой, обпрыгала три дивана… Не знаю, что подумали соседи, но на тот момент мне было все равно. А утром, только проснувшись, я сказала – благодарю того ребенка, который забрал документы, и тех родителей, которые ему в этом помогли. А на работе мне позвонили из университета – оказывается, один человек забрал сегодня документы и мы проходим на бюджет!!!
Теперь, анализируя все это, я думаю – если бы я не обратилась к Ольге, если бы я не спросила знакомх, если бы не забрала документы и не переложила их на другой факультет, если бы я не писала благодарности, не прыгала на диване, если бы я просто не верила в то, что все будет хорошо, то, наверное, этого бы всего не произошло. Я благодарю Олю, всех родных и знакомых и всех-всех, кто переживал за нас. И еще. Я знаю, что то, что Ольга сделала для меня, стоит гораздо больше, чем я ей заплатила. Ее дар бесценен.

10329670_729933460431133_5584842622309923444_o  Андрій Хрустальов, головний редактор газети

Я по правді сказати, з віком став дуже скептично дивитися на всякого роду херомантію і мракобісся. Але з голови не йде прогноз, зроблений по картах Таро Ольгою Соломкою для газети “Взгляд”. Справа була перед Новим роком (це важливо, напевно), і цей прогноз навіть зверстали, коли я його завернув.

А чому завернув, – бо це були суцільні херомантія і мракобісся. Але я навіщось зберіг скрін маленької частини цього прогнозу. Додаю його.

Потім не раз переглядав, і мушу визнати, що точність дивовижна. Ось, лютий, наприклад. Карта – “король мечів”, перевернута. Для мене “король мечів” – Янукович. Перевернута карта – позбувся влади. Хіба ні? А гляньте на інтерпретацію Соломки: розчарування, горе, фізична небезпека …

Березень – весняні надії. А ви скажете, Крим у березні відібрали? Але тоді, в березні, я добре пам’ятаю – прямо нуртування надій було. НАТО допоможе, МВФ допоможе, Європа до себе пустить. Якщо Крим – така плата за європейську перспективу, то Бог з ним, з Кримом.

А почитайте прогноз на квітень, коли почалися ДНР і АТО, на травень, місяць перемоги Пороха … Червень – місяць переговорів, вибір з двох зол – переговори і поділ країни, війна і нові трупи. Липень ось у мене труднощі викликає. Яке саме пропозиція була хорошою, їх у липні багато. Може, надання Україні статусу основного військового союзника США поза НАТО (внесено до Конгресу 28 липня)?

Посилання на його ФБ

хмелМарина Хмеловська, керівник і організатор фестивалю “Життя як диво”

Її поради виявилися досить слушними. Коли Оля зробила мені розклад, то вельми точно вказала на причини виниклох напруги між мною і одним моїм партнером по роботі, підказала, як правильніше буде себе вести на переговорах, запропонувавши мені кілька варіантів на вибір. Поради виявилися досить слушними. І я вибрала варіант “погодиться на умови мого партнера” ​​і спочатку все начебто було ок, як і було в розкладі, але потім всі домовленості розвалилися. Мені довелося працювати на крамічному рівні, переглядати ситуацію, і закривати цей мій кармічний борг перед цією людиною, тобто я заборгувала йому з минулих втілень і розрив був неминучим для мене і цю напружену ситуацію можна закрити тільки через любов і прийняття, смиренність, що я і зробила.

Людмила, клієнт Ольги

Мене, як і багатьох інших жінок, дуже хвилюють питання відносин. Чергова моя любовна історія виявилася занадто заплутаною, і довелося звертатися за допомогою до третьої сторони. За допомогою розкладів Таро, які зробила мені Ольга, я перестала нервувати, так як змогла розібратися і в своїх почуттях, і в мотивах, як своїх вчинків, так і вчинків партнера.

Особливо цінно, що Ольга не просто витягає карту одна за одною, а вміло використовує різні розклади. Так, наприклад, в моїй ситуації добре підійшов розклад «Василіса Прекрасна» – можна сказати, що й не ворожіння зовсім, а психологічний тест на тему «Чому не складаються стосунки».

Завдяки роботі з Ольгою, я багато чого зрозуміла саме про себе саму, про свої повторювані помилки і причини їх виникнення. Звичайно ж, ніхто не змінить нас, крім нас самих, але карти Таро дають можливість бачити і план дій, і перспективу розвитку і альтернативи нашим вчинкам.

Хотілося б підкреслити, що особисті розклади Таро від Ольги Соломки – не банальні ворожіння, а більше психологічна робота з людиною, яка допомагає змінитися. І не дивно, адже Соломка ще і дипломований психолог.

Ворожіння по картах Таро, робота з різними метафоричними картами – Ольга вміє побудувати спілкування так, що після сеансу відчуваєш впевненість у собі і чітко бачиш, куди тобі далі рухатися і рости.

Людмила, Київ, керівник

Після нашого спілкування кожного разу йде тривога, навіть якщо прогноз і небажаний. Зверталася разів двадцять, якщо не більше, питання були найрізноманітніші – чи розплатиться роботодавець, чи варто мати справу з конкретною людиною – відсотків на 80-90 збувалося. Причому, чим більше чіткіше внутрішньо формулюєш питання, тим частіше відповідь потрапляв прямо в яблучко, як потім з’ясовувалося.

Спочатку заради експерименту попросила розповісти про долю своєї знайомої – ну це просто ясновидіння.

Що саме чудове, після спілкування з Ольгою кожен раз йшла тривога, з’являлося спокій, навіть якщо прогноз і небажаний.

Кілька разів просила про сеанс рейки – причому, на відстані. Підсумок – за рік жодного разу не захворіла, мені тоді це потрібно було, робота вимагала. Тільки відчувала, що грип починає розвозити, просила про сеанс, і всі кудись відступало. Спасибі їй величезне!

Блогер adjedan

Я ніколи не зверталася до психологів. Та й не в наших традиціях таке проведення часу, як спілкування з психологом. Поплакатися подружці або одному за чаркою чаю – от і все вирішення важливих психологічних проблем. А вже ворожіння на картах Таро або Рейки – взагалі всерйоз не сприймала.

І раптом в якомусь блозі прочитала коментар para_solka: “Карти показали, що у неї серйозні проблеми зі здоров’ям”.

Я написала – а як ви можете сказати, не бачачи людини?

– Карти Таро розкладаю.

– І мені можете сказати про мене?

– Можу.

І наступного дня отримую повідомлення:

“Почнемо знизу вгору. Проблеми показує з правою ногою. Може бути і коліно та стопа, район живота – щось пов’язане з швидкою діяльністю, можу припустити часті діареї як реакція на будь-які складні обставини.

Серце теж уваги потребує, якесь було розставання чи що, яке вам завдало цю рану. З найбільш проблемних зон показує горло, можливо щитовидка, не зайвим буде перевіритися. Є проблеми з творчим самовираженням – чи то вам розкритися не дають в повній мірі, а ви терпите і чекаєте, замість того щоб заявити на весь голос. Інтуїція найсильніша, голова – світа, пророкувати можете, але от з покликанням у житті видається не дуже визначилися, чи хтось його визначив за вас, швидше батько… А, спина ще – поперек – дуже проблемна”.

Я коли це прочитала – в шоці була. Я ж нічого про свої проблеми в блозі не писала. А тут і проблема з ногою, і горло, і ведмежа хвороба від нервів буває і таке інше… Ну приємно було прочитати про себе що голова світла. Може це звичайно і комплімент, але все одно приємно. А про поперек – мене взагалі убило наповал. Трохи десь протяг – моя спина його вже упіймала і занила. Тому в мене апплікатор Кузнєцова завжди напоготові. Так що кому цікаво чи потреба виникне – заходьте на сайт. Рекомендую. Здоров’я – воно ж головне багатство у людини.

Залишити відповідь