Прогноз на 2016 рік

Загальне враження. Повішений П, 2 меча, 10 чаш. Немає бачення виходу із глухого кута, суцільне напруження, єдиний позитив – люди не втрачають позитиву, зміцнюються родини на тлі зовнішніх негараздів, більше цінується родинне щастя.

Зовнішня політика. Колісниця П, 4 жезлів, Маг. Нестійка позиція, втрата завойованих рубежів. Проте, ми майстерно обходимо гострі кути, з нами рахуються, нам раді і ми радо зустрічаємо усіх – мир, дружба, жвачка. І ще не варто переоцінювати власні сили – бо в нас їх не так багато. Надії на врегулювання конфлікту з північним сусідом поки немає.

Внутрішня політика. 8 пент П, Дама мечів, Король Пент. Хоч нинішня Верховна Рада багато кого не влаштовує, проте дострокових виборів не буде, як би на це хто не сподівався. Вихід на політичну арену жіночої складової – все більше жінок буде задіяно в політиці на головних ролях і це не може не тішити. Але й посилення ролі олігархів, які будуть ще більше влазити в політику.

Фінанси. Жриця П, Дама жезлів П, 8 чаш – Не вистачає мудрості для того, аби налагодити фінансову систему і вона наступного року не додасться. Хоча головну фінансистку Гонтареву можуть замінити, можливо, на якогось чоловіка. Долар буде зростати, причому значно. Буде кілька періодів – найближчі – друга половина січня – початок лютого, та квітень, коли долар може піднятися за 30, може навіть і за 40, проте це триватиме недовго – 8 пент, король пент та Суд – аж до певних законів, які б врегулювали цей процес і зупинили знецінення гривні.

Економіка. Місяць, 6 жезлів, 8 жезлів. Немає зростання, всі наміри в пісок, замість виходу – блукання у пітьмі, втрата орієнтирів, страхи, депресія. Насправді, небажання дивитися правді у вічі, намагання вичавити всі переваги із ситуації, нездатність приймати правильні рішення. Все просувається надто повільно, хочеться хваститися, а нічим… Закриття підприємств, у тому числі малого і середнього бізнесу – насправді перехід у тінь.

Катаклізми. Увага! Теплові, гідро- чи атомні станції краще тримати під посиленим контролем. Можливі катастрофи техногенного характеру – через людську некомпетентність і більше вірогідності цьому статися на сході країни.

У 2016 року ще масових заворушень не буде, так, подекуди щось виникатиме. Масові протести почнуться пізніше, і в 2017 році, на початку року цілком можлива нова революція. Але вона буде значно потужнішою і кривавішою… Я не хочу, щоб збулося, але до того йде.

 Загальні тенденції на кожен місяць

Січень. Жриця. Панують спокій і мудрість. Приймаються виважені закони, що мають сприяти налагодженню взаєморозуміння між людьми, владнання конфліктів. Проте, в другій половині можуть початися значні проблеми з грошима, зокрема різке зростання курсу валюти.

Лютий. Король чаш. Примирення Можлива зміна фінансових очільників, приміром, зняття Гонтаревої з поста і призначення якогось чоловіка.

Березень. Лицарь чаш. Гармонія, любов і сердечність – суцільний позитив і відхід від проблем.

Квітень. 6 чаш П. Кроки  назад, споживацькі настрої і проблеми від цього, якісь негаразди із субсидіями – всі розраховують на допомогу держави, а вона не справляється зі своїми обов’язками. Курс долара росте.

Травень. 7 жезлів. Протистояння загострюється, можливі якісь гострі виступи проти системи, заміна дійових осіб при владі. Доводиться відстоювати свої інтереси.

Червень. Відлюдник П. Намагання створити новий культ особи, відсутність мудрості і виваженості, зарозумілість очільників.

Липень. Туз жезлів П. Приймаються якісь поспішні хаотичні рішення, в економіці застій, серед людей немає розуміння, бракує сил для того, щоб якимось чином виповзти з цієї ситуації.

Серпень. Король пент. На перший план виходить олігарх, що знову змусить говорити про себе своїми неординарними вчинками. Це може бути якийсь щедрий вчинок, який від нього зовсім не очікують. Можливо, погашення якихось боргів за його рахунок.

Вересень. Колісниця П. Втрата контролю над ситуацією. Економіка в шаленому занепаді, грошей немає на найважливіше і раптом починає доходити, що не з того краю взялися за реформи.

Жовтень. 4 чаш П.  Депресія, сум і розчарування, втрати фінансові, застій в усіх напрямках.

Листопад. Справедливість П. Величезна несправедливість, можливі судові справи, що сколихнуть усіх – проти України чинитимуть вкрай несправедливо.

Грудень. 10 чаш. Щастя і достаток. Всі пристрасті заспокоюються, життя вирулює на мир і спокій.