Про мене

Я вважаю, що людина має пізнавати усі аспекти життя, які їй цікаві, а не заглиблюватися лише в один напрямок діяльності, який колись обрала. Мені близькі по духу індійські брахмани, що вивчають як влаштований світ, самі постійно вчаться різним премудростям і передають знання іншим, консультують і надихають. Тому із 2006 року цікавлюся різноманітними езотеричними і оздоровчими напрямками. Будучи допитливим журналістом, намагалася розібратися у тому, як влаштований світ і людина: займалася тілесними (масажі, палсинг, танатотерапія, психосоматика, вісцеральна хіропрактика) та енергетичними практиками (майстер Рейки з 2009 року, пройшла 4 ступеня цигун, стала інструктором зі слов’янської жіночої гімнастики), тричі грала в “Битву екстрасенсів”, один раз навіть у двадцятку відібраних потрапила. Із улюблених технік – холодинаміка, регресія (перегляд минулих життів), танатотерапія. Кому буде цікаво – ось мої сертифікати.

У 2010 році захопилася прогностичним аспектом карт таро, освоїла карти сама, а сімейна легенда свідчить, що моя прабабуся з маминого роду була відомою цілителькою і віщункою.

Карти Таро і метафоричні асоціативні карти в свої консультації я додала у 2011 році, і це багато що дало – відразу стає зрозуміло, з чим треба працювати. Насправді, ви самі знаєте відповіді на всі ваші запитання, але з різних причин собі не довіряєте. І тоді потрібна людина стороння, з якою можна просто порадитися, висловити свої проблеми і прагнення, хоча б їх озвучити. І в будь-якому випадку ви радитесь самі з собою, зі своєю підсвідомістю, а я виступаю тільки вашим дзеркалом.

І ще – варто пам’ятати, що майбутнє не визначено, воно багатоваріантне, просто найближче майбутнє, яке вже майже сформовано, можна подивитися. Розклад таро – це як телевізійна програма на наступний тиждень, яка вже зверстана і надрукована. Але в програмі телепередач, в залежності від різних обставин, завжди відбуваються зміни – невеликі, у вигляді заміни програми, або значні, якщо супутник або телевежа раптом виходять з ладу.

Сам розклад – це програма ваших особистих телепередач. Це не означає, що все відбудеться так, як карти випали, просто це – найбільш ймовірний варіант розвитку подій, якщо ви будете діяти так, як діяли раніше, реагувати на обставини і людей, як реагували раніше. Але варто вам переглянути свої погляди – і сама картинка житті змінюється. Адже ваш навколишній світ змінюється в залежності від ваших поглядів, ставлення до себе і людей. Ви – головний режисер, продюсер, оператор, виконавець свого життя. А карти допомагають зрозуміти, де збився фокус і на що варто звернути увагу.

Я і зараз продовжую постійно вчитися і освоювати нові висоти – отримала другу вищу освіту психолога, вдосконалююсь в арт-терапії, лайф-коучингу, пізнаю таємниці призначення, вчуся співати по нотах, малювати в різних стилях: нашої рідної петриківки, трохи призабутої самчиківки, японського живопису сумі-е. І поглиблюю свої знання в картах: метафоричних, Таро, авторських. І навіть я сама не знаю, чим я захоплюся завтра…

А сьогодні я вам пропоную:

– За допомогою карт Таро докладно розглянути всі аспекти ситуації, що вас турбує. Якщо є сумніви в тому, якою дорогою йти, що заважає досягти бажаного, як потрібно попрацювати над собою, для того щоб поліпшити якість життя і досягти бажаного – звертайтеся! Відгуки про те, як це відбувається – тут

– Із задоволенням складу вам прогноз на майбутнє, наприклад, головні виклики на потрібний період, або складу перед вашим днем ​​народження розклад на майбутній рік. Ви отримаєте: головні тенденції, ваш грошовий і кар’єрний потенціал, особливості особистого життя, помісячний розклад успіхів і викликів долі.

– Скласти тароскоп для різних знаків зодіаку, прогноз для країни, для політиків. Про те як це працює – тут.

– Допоможу досягти бажаного за допомогою лайф-коучінгу або ж чарівної пендель-терапії 😉 Пошукаємо разом з вами ваші внутрішні та зовнішні ресурси, завдяки яким ви зможете змінити своє життя на краще у досить швидкий, а ще приємний і гармонійний спосіб. Докладніше – тут

Залишити відповідь